
Біокамін GMT Sunset Garden 400х520х400 Black
5 000 ₴
4 499 ₴
- Готово до відправки
Окремо стоїть біокамін - відмінна альтернатива традиційним камінів. Він заснований на екологічно чистому паливі без запаху, полум'я якого створює приємне і романтичний настрій в будь-якому приміщенні.
Корпус виробу виготовлений повністю з високоякісної сталі і покритий термостійкою фарбою. Етанольний камін був додатково обладнаний пальником з нержавіючої сталі. У биокаминовой пальнику використовується безпечна біо-вставка, завдяки якій біопаливо всмоктується, знижуючи ризик витоку. Біокамін повністю заснований на без запаху і екологічно безпечному біопаливі. Ємність пальника в цій моделі становить 1 л. В цілях безпеки етанольний камін додатково оснащений чотирма загартованим склом товщиною 4 мм, які захищають полум'я з усіх боків. Як і в інших моделях, продукт був встановлений швидко і легко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMT |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Біопаливо |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Ємність пальника | 1 л |
| Тривалість горіння одного літра палива | 10 годин |
| Воронка для палива | Так |
| Чашка для наповнення палива | Так |
| Запальничка з подовженим наконечником | Ні |
| Металевий інструмент для виймання чашки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Палиця з довгим наконечником | Ні |
| Металічний інструмент для виймання чашки | Так |
- Ціна: 4 499 ₴








