-26%

Садова гойдалка-гамак GardenLine Beige
1 900 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: HAM2696 Beige
+380 (98) 202-37-65
Іринаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фантастичні гойдалки зі спинкою у вигляді гнізда лелеки. Звичайно, кожен може відпочити вдома або на природі. Ідеальне доповнення, яке додасть шарму вашому інтер'єру. Легко встановити,міцні та довговічні матеріали. Ідеальний спосіб відпочинку для всієї родини. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
Максимальне навантаження - 150 кг.
Чому воно того варте?
Розміри: 80х60х120 см
Каркас: сталь з порошковим покриттям
Матеріал мотузки: 65% поліестер, 35% бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип ложа | Сітка |
| Матеріал ложа | полиэстер |
| Довжина ложа | 800 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 3 кг |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 800 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








