-26%

Садова гойдалка-гамак GardenLine Grey
1 900 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: HAM2696 Grey
+380 (98) 202-37-65
Іринаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фантастичні гойдалки зі спинкою у вигляді гнізда лелеки. Звичайно, кожен може відпочити вдома або на природі. Ідеальне доповнення, яке додасть шарму вашому інтер'єру. Легко встановити,міцні та довговічні матеріали. Ідеальний спосіб відпочинку для всієї родини. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
Максимальне навантаження - 150 кг.
Чому воно того варте?
Розміри: 80х60х120 см
Каркас: сталь з порошковим покриттям
Матеріал мотузки: 65% поліестер, 35% бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація навісом | Ні |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 3 кг |
| Глибина | 610 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гойдалки | Однозначна не розкладна |
| Ширина сидіння | 80 |
| Глибина сидіння | 60 |
| Ширина спинки | 80 |
| Висота спинки | 49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








