-15%

Садова гойдалка GardenLine Venera 210x120x170 см. Grey
10 000 ₴
8 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: KRE9771
+380 (98) 202-37-65
Іринаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова гойдалка GardenLine Venera 210x120x170 см. Grey з функцією крісла-гойдалки, розскладна + дві підставки для напоїв вкомплекті!
Гойдалки створені для всіх, хто любить проводити час у саду. Оснащений регульованим козирком, він захистить вас від сонця. Перевагою під час прибирання стануть знімні подушки. Все для самостійної збірки. У комплект входять усі необхідні гвинтові з'єднувачі та пружини.
Чому саме GardenLine Venera?
- Розміри: 210 х 120 х 170 см. (висота залежить від ухилу даху)
- Колір матеріалу: СІРИЙ
- 2 сірі подушки
- Функція шезлонг
- 2 пластикові підставки під напої, прикріплені до гойдалок
- Сталева конструкція
- Довжина сидіння: 165 см.
- Ширина сидіння: 50 см.
- Розміри профілю гойдалок: 48 х 32 х 25 х 16 мм.
- Щільність матеріалу: 180 г/м²
- Товщина поролону подушки сидіння: 7 см.
- Матеріал гойдалок - водонепроникний поліестер
- Матеріал сидіння: 600 x 300 D Oxford
- Міцність конструкції: 260 кг.
- Ресорна підвіска
- Регулювання козирка
Завдяки використанню підстаканників, прикріплених до гойдалки, всі необхідні речі будуть під рукою! Це рішення напевно сподобається кожному ледачому.
За допомогою відкидної спинки гойдалки можна перетворити в зручне підвісне ліжко. Закріплений металевими застібками, він створює стійку опору для тіла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2100 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴










